Escape room to świetny sposób na oryginalne i ciekawe spędzenie czasu ze znajomymi. Opiera się na grach komputerowych – tylko że przenosi je do rzeczywistości. Już nie jesteś postacią na ekranie, która dokonuje wyłącznie wirtualnych decyzji. Znajdujesz się wraz z grupą znajomych w zamkniętym pokoju zagadek i masz określoną ilość czasu, aby je rozwikłać i się z niego uwolnić, a uwolnienie się wcale nie jest takie proste.

Tradycyjne formy spędzania czasu mogą się prędzej czy później znudzić. Zamiast wychodzić po raz kolejny w tym miesiącu do kina czy do restauracji, można spróbować czegoś zupełnie nowego. Wyjście do escape roomu kosztuje podobnie, a jest zupełnie innym doświadczeniem. Pokój zagadek to świetna opcja na integrację z innymi – zarówno ze znajomymi, jak i ze współpracownikami w firmie. Wiele pokoi jest dostosowanych także dla dzieci, możemy się więc wybrać całą rodziną. Escape game przynosi mnóstwo emocji zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych.

Coraz więcej osób decyduje się także na kreatywne spędzenie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. W ten wyjątkowy dzień także można doskonale bawić się, próbując rozwiązać szereg zagadek w escape room. Takie pokoje zagadek znajdziemy już w większości miast w Polsce, a Kraków nie jest wyjątkiem. W tym mieście możecie być naprawdę zaskoczeni szerokim wyborem pokoi o przeróżnym klimacie i poziomie trudności.

Polecam odwiedzić escape room w Lost Room Kraków – więcej tutaj: http://www.lostroom.pl/